návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Spěte jako v děloze: Podívejte se, jak funguje postel, která zaručí perfektní spánek

Vydáno: 27.12.2018
Noc v něm stojí 190 liber
Autor: profimedia.cz Noc v něm stojí 190 liber
Usnout bývá problém. A neprobudit se až do rána ještě větší. Náš spánek je často nekvalitní a obzvlášť, když spíme na novém místě.

reklama

Společnost zabývající se technologiemi pro spánek se spojila s designéry a vznikla úžasná postel s netradičními nebesy, která nejen že dobře vypadá, ale má zajistit i perfektní spánek. Svým designem má totiž zajistit zvýšení REM fáze spánku, která je nejkvalitnější a dovolí nám si nejvíce odpočinout.

Autoři projektu pracovali s výsledky výzkumů, které říkají, že poslední týden těhotenství si v matčině lůně užijeme nejvíce REM fáze spánku za celý život. Z toho důvodu postel připomíná dělohu. Zároveň je umístěná v hotelovém pokoji v Londýně, a to ne náhodou. V projektu hrál roli i fakt, že nejhůře spíme na místech, kde jsme nikdy předtím nespali, tedy v hotelech.

Postel najdete v jednom londýnském hotelovém pokoji
Autor: profimedia.cz Postel najdete v jednom londýnském hotelovém pokoji

Postel připomínající matčinu lůno má tak zajistit kvalitní spánek na místě, kde se spí špatně, ať už je hotel jakkoli luxusní. Pokoj doplňuje uklidňující modrá a růžová, k dispozici je i podložka na cvičení jógy.

Podívejte se, jak postel vypadá:

reklama

Článek je zařazen v: spánek , kvalitní spánek , inovace , hotel , postele

reklama

Přečtěte si také