Ložnice

27. prosince 2018 06:00

redakce Prima Zoom

Spěte jako v děloze: Podívejte se, jak funguje postel, která zaručí perfektní spánek

Usnout bývá problém. A neprobudit se až do rána ještě větší. Náš spánek je často nekvalitní a obzvlášť, když spíme na novém místě.

Společnost zabývající se technologiemi pro spánek se spojila sdesignéry a vznikla úžasná postel snetradičními nebesy, která nejen že dobře vypadá, ale má zajistit i perfektní spánek. Svým designem má totiž zajistit zvýšení REM fáze spánku, která je nejkvalitnější a dovolí nám si nejvíce odpočinout.

Autoři projektu pracovali svýsledky výzkumů, které říkají, že poslední týden těhotenství si vmatčině lůně užijeme nejvíce REM fáze spánku za celý život. Ztoho důvodu postel připomíná dělohu. Zároveň je umístěná vhotelovém pokoji vLondýně, a to ne náhodou. Vprojektu hrál roli i fakt, že nejhůře spíme na místech, kde jsme nikdy předtím nespali, tedy vhotelech.

Postel připomínající matčinu lůno má tak zajistit kvalitní spánek na místě, kde se spí špatně, ať už je hotel jakkoli luxusní. Pokoj doplňuje uklidňující modrá a růžová, kdispozici je i podložka na cvičení jógy.

Podívejte se, jak postel vypadá:


Přečtěte si také