Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

VIDEO: IKEA přichází s revoluční mobilní aplikací. Než si nábytek koupíte, vyzkoušíte si ho virtuálně doma

Nemůžete se v obchodě rozhodnout, zda daný kus nábytku bude vypadat dobře u vás doma? Ikea uvedla novou mobilní aplikaci, která vám pomůže naplánovat si nábytek v místnosti, aniž byste si museli cokoliv předem kupovat. Jak to funguje?
Vydáno: 02.10.2017
Můžete si vyzkoušet jakýkoli kus IKEA nábytku.

Pojem „zvětšená realita“ na vás může působit jako něco z nového sci-fi filmu. Opak je pravdou. Ikea přichází s revoluční aplikací na IPhony. IKEA Place je nová mobilní vychytávka, která zcela změní způsob nakupování pro váš domov. S využitím nové technologie, vyvinuté společností Apple, budou mít uživatelé možnost "prohlížet", jak by vypadal kus nábytku, který chtějí, v místnosti.

Aplikace vám ulehčí život. Foto: Aplikace vám ulehčí život. Foto: Youtube

Jednoduše se fotoaparát nasměruje na místo, kde chceme nábytek umístit. Aplikace potom do zobrazení překryje správné měřítko a zarovnaný obrázek požadované položky.

Už se nebude stávat, že zjistíte, poté co koupíte vytoužené žluté křeslo, že se do vašeho prostoru vážně nehodí. Aplikace by měla vyjít s aktualizací iOS 11, která je plánovaná na říjen.

(mk)

Jak zařídit pokoj prvňákovi?

Aby učení nebylo mučení. Zařizujeme pokoj pro prvňáčka

Jak má byt pro seniory vypadat?

Bezpečí i snadné užívání: 13 rad k dokonalému bydlení pro seniory

Reklama
Článek je zařazen v: nábytek, mobilní aplikace, aplikace, ikea, virtuální realita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama