Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Zažijte kouzlo bleších trhů

Zaprášené ruce a až dětinský pocit štěstí z „úlovku.“ To je to, co si z blešáku můžete odnést. Pokud na to budete připraveni.
Vydáno: 12.05.2017
Na bleší trh si přivstaňte

Koupíte i prodáte tady skoro cokoliv. Od praktických věcí, po úplné kuriozity. Důležité ale je zorientovat se a najít co nejlevněji to, co hledáte. Abyste si kouzlo bleších trhů opravdu vychutnali, tady je pár našich tipů.

Na bleších trzích seženete skoro všechno
Na bleších trzích seženete skoro všechno
iStock

Nařiďte si budíka a zkuste mít výdrž

Bleší trhy začínají brzy ráno. Takže pokud stojíte o opravdové skvosty, přivstaňte si na otevření. Když ale zároveň vydržíte do konce, prodejci budou mnohem ochotnější ke smlouvání. Jsou totiž věci, které se jim nechce znovu balit a převážet. A to je důvod, proč vám je raději nechají za minimální cenu.

Na bleších trzích můžete objevit opravdové skvosty
Na bleších trzích můžete objevit opravdové skvosty
iStock

Vybavte se prakticky

Nazujte pohodlné tenisky, protože toho pravděpodobně hodně nachodíte, pro případ deště se vybavte pláštěnkou a v létě budete vděčni za opalovací krém a láhev s vodou.

Ujasněte si dopředu, co chcete

Jděte za svým cílem a nenecháte se tak snadno zlákat stánky jiných prodejců. Je jich totiž tolik, že byste to nakonec nemohli zvládnout časově. Jestli ale nepotřebujete nic konkrétního a jen čekáte na něco co vás cvrnkne do nosu, zastavujte se jen tam, kde vás něco zaujme a pořádně zboží prozkoumejte. Myslete také na to, že to, co na trhu koupíte, musítě také odnést. Pevná a prostorná taška bude vaším velkým pomocníkem.

Ujasněte si dopředu, co byste si rádi odnesli.
Ujasněte si dopředu, co byste si rádi odnesli.
iStock

Kam na bleší trhy:

Praha: Bleší trh u Elektry www.blesitrhy.cz

Pravý bleší trh www.pravyblesitrh.cz

Ostrava a Olomouc: www.blesi-trhy.com

Brno:  http://blesi-trhy-brno4.webnode.cz

Reklama
Článek je zařazen v: dekorace, nábytek, nákupy, knížky, starožitnosti, chytré nákupy, Shabby Chic, bleší trhy, trhy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama