Bydlení

15. dubna 2024 08:33

Komerční sdělení

Odborná rada má při výběru interiérových dveří cenu zlata

Výběr interiérových dveří není jednoduchá záležitost, SOLODOOR proto nabízí odborné poradenství.

Prvním krokem je volba typu a orientace dveří. Na trhu jsou k dispozici dva základní typy dveří – klasické otočné a posuvné. V případě klasických dveří je nezbytné určit také správnou orientaci dveří, tedy jestli potřebujeme dveře levé či pravé.

„Zcela zásadní podmínkou pro správné objednání dveří je jejich zaměření. Vzhledem k tomu, že nejde o úplně jednoduchou záležitost, doporučuji se obrátit na profesionály. Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti a dobře ví, na co si dát při zaměřování pozor,“ vysvětluje Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR, sušického výrobce interiérových dveří a zárubní.

„Praktickou pomůckou, která může s výběrem dveří pomoci, je náš konfigurátor, který je zdarma k dispozici na webových stránkách www.sestavsidvere.cz. Do tohoto nástroje pro vizualizace lze nahrát vlastní fotografie a zkoušet si různé modely dveří a dekory z naší nabídky v konkrétním interiéru“, popisuje Dozrál.

Důležitým rozhodnutím je volba povrchu dveří, ten by měl odpovídat intenzitě „provozu“ v domácnosti. Dalším aspektem je výběr dekoru a důležitou roli hrají také zárubně. Výrobci nabízejí také interiérové dveře se specifickými vlastnostmi, které přinášejí řadu benefitů, jako jsou požární odolnost, bezpečnost či ochrana proti hluku.

„Kritérií, kterým je při výběru interiérových dveří potřeba věnovat pozornost, je opravdu hodně,“ říká Dozrál a pokračuje: „abychom zákazníkům celý proces usnadnili, nabízíme v našich franšízových prodejnách odborné poradenství. Profesionální a milý personál od zákazníka zjistí jeho představy a požadavky, pomůže mu zorientovat se v nabídce a doporučí mu vhodné řešení. V prodejnách je také možnost si tzv. naživo prohlédnout jednotlivé typy dveří, různé povrchy i dekory. Proces výběru a nákupu dveří zde proběhne hladce a rychle.“

Po výběru a nákupu dveří přichází na řadu jejich namontování. „Zákazníci tak mají jistotu, že dveře budou namontované správně, zároveň ušetří svůj čas, a navíc od nás ještě mohou získat prodlouženou záruku 5 let,“ zakončuje generální ředitel společnosti SOLODOOR.

Sdílejte článek
Štítky sklo zlato interiér garáž Komerční sdělení generální ředitel rada zárubeň SOLODOOR

Přečtěte si také