Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Kanadské žertíky zpravidla milujeme, pokud je někdo nepřichystá pro nás. Tito lidé měli přesně takovou smůlu, že se nechali nachytat od svých škodolibých spolubydlících. Který z následujících naschválů byste nerozdýchali? A který z nich co nejdřív někomu provedete? Podívejte se do galerie!
Vydáno: 03.08.2017
Naschvály spolubydlících.

Spolubydlení má nespornou výhodu ve výrazné finanční úspoře, protože ve více lidech můžete bydlet v jinak velmi drahém a pro jednoho člověka nedostupném bytě. Zpravidla navíc v centru města, odkud to máte všude blízko. Po příchodu domů si pak máte s kým popovídat, zajít na pivo a rychleji najdete pomoc, když se vám rozbije počítač, dojde mléko nebo třeba kondomy. A nesmíme zapomenout ani na spontánní divoké večírky, na které budete vzpomínat, až budete mít konečně stálou práci, svoje vlastní (klidné) bydlení, milující rodinu a psa a rybičky.

Jenže sdílet společný domov s kamarády či úplně cizími lidmi má i výrazná úskalí. Nejenže je dost možné, že právě vy budete ten, od koho si ostatní budou půjčovat to mléko (většinou bez zeptání), ale rozporům ohledně úklidu, hluku či soukromí se jen těžko vyhnete.

Zpočátku nepříjemné, ale ve finále velmi vtipné jsou kanadské žertíky. Tyhle jsou suverénně ty nejpovedenější. Který byste nechtěli zažít? A jaký z nich brzy někomu připravíte? Inspirujte se v galerii.

(as)

Další články:

Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu.

Chcete koupit dům? Tenhle stojí jen 29 korun! Má to jen jeden malý háček…

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

GALERIE: Krásná blogerka si vtipně hraje s architekturou. Nad jejími úžasnými fotkami se vám bude tajit dech

Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar.

GALERIE: Tento dům vlastnil drogový král Pablo Escobar. Dnes v něm můžete strávit jednu noc! Za kolik?

Reklama
Článek je zařazen v: bydlení, vtip, student, fotogalerie, Spolubydlící, prank, naschvály, spolubydlení, sdílené bydlení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama