Fotogalerie

3. srpna 2017 13:46

Tereza Javorová

GALERIE: 18 fotek krutých naschválů od spolubydlících, které nechcete zažít

Kanadské žertíky zpravidla milujeme, pokud je někdo nepřichystá pro nás. Tito lidé měli přesně takovou smůlu, že se nechali nachytat od svých škodolibých spolubydlících. Který z následujících naschválů byste nerozdýchali? A který z nich co nejdřív někomu provedete? Podívejte se do galerie!

Spolubydlení má nespornou výhodu ve výrazné finanční úspoře, protože ve více lidech můžete bydlet v jinak velmi drahém a pro jednoho člověka nedostupném bytě. Zpravidla navíc v centru města, odkud to máte všude blízko. Po příchodu domů si pak máte s kým popovídat, zajít na pivo a rychleji najdete pomoc, když se vám rozbije počítač, dojde mléko nebo třeba kondomy. A nesmíme zapomenout ani na spontánní divoké večírky, na které budete vzpomínat, až budete mít konečně stálou práci, svoje vlastní (klidné) bydlení, milující rodinu a psa a rybičky.

Jenže sdílet společný domov s kamarády či úplně cizími lidmi má i výrazná úskalí. Nejenže je dost možné, že právě vy budete ten, od koho si ostatní budou půjčovat to mléko (většinou bez zeptání), ale rozporům ohledně úklidu, hluku či soukromí se jen těžko vyhnete.

Zpočátku nepříjemné, ale ve finále velmi vtipné jsou kanadské žertíky. Tyhle jsou suverénně ty nejpovedenější. Který byste nechtěli zažít? A jaký z nich brzy někomu připravíte? Inspirujte se v galerii.

(as)

Další články:


Přečtěte si také