reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

GALERIE: Tento dům vlastnil drogový král Pablo Escobar. Dnes v něm můžete přespat

skrivaa , Vydáno: 19.11.2019
Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar.
Autor: profimedia.cz Nemovitost vlastnil drogový král Pablo Escobar.
Fanoušci seriálu Narcos mohou strávit noc v domě drogového krále Pabla Escobara. Dům na mexickém pobřeží se proměnil v luxusní hotel a takto to vypadá uvnitř. Podívejte se!

reklama

Budova, kterou vlastnil drogový mafián, byla prázdná přes 14 let. Koupil ji ale newyorský překupník Lio Lamca a nechal z ní udělat luxusní hotel s 24 pokoji. Návštěvníci se mohou těšit na autentický zážitek Hotel s názvem Casa Malca je zařízen ve stylu známého "kokainového krále", který se rád obklopoval okázalým luxusem.

Pablo Escobar patří dnes už k legendárním osobnostem 80. a 90. let. V Kolumbii vytvořil drogový kartel, který nakonec přesáhl hranice země a vytvořil si rozsáhlou obchodní síť nejen v Latinské Americe, ale i v USA. Odhaduje se, že příjmy ve vrcholné fázi Medelínského kartelu dosahovaly až 23 miliard dolarů ročně.

Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro.
Autor: profimedia.cz Jedna noc vyjde zhruba na 450 euro.

Jak fanoušci seriálu Narcos, který minulý rok spustil Netflix, dobře vědí, Pablo Escobar byl nakonec přes několik úniků a ostrou válkou s policií v roce 1993 zastřelen.

Ačkoliv je hotel, který se nachází na mexickém pobřeží u města Tulum, velmi luxusní, s dřívějšími Escobarovými nemovitostmi se nedá srovnat. Lio Lamca hotel zařídil v eco stylu, dominuje zde dřevo, originální umělecká díla a výrazné designové prvky. Hotel uprostřed zelené džungle disponuje restaurací, bazénem i privátní pláží s jemným bílým pískem.

Hotel se nachází uprostřed džungle.
Autor: profimedia.cz Hotel se nachází uprostřed džungle.

Jedna noc v domě Pabla Escobara vyjde zhruba na 450 euro, což je asi 11 500 korun. Ačkoliv objekt patřil nejnebezpečnějšímu muži svého času, dnes v něm pocit nebezpečí či vzrušení nezažijete. Hotel se řadí k nejlepším ubytováním na turisticky populární Mayské riviéře a to, že jej vlastnil Pablo Escobar, je vlastně jen dobrá reklama.

Podívejte se, jak resort vypadá.

(as)

Další články:

Escobarův dům zmizí

Dům Pabla Escobara půjde k zemi. Podívejte se do něj, než sídlo drogového krále zbourají

Bydleli byste tu?

Bydlete jako mafiáni. Al Caponův dům v Miami je na prodej za neskutečnou cenu

reklama

Článek je zařazen v: Narcos , bydlení , cestování , hotel , drogy , fotogalerie , Pablo Escobar

reklama

Přečtěte si také