Bydlení

21. srpna 2019 09:55

Markéta Kašková

Chcete koupit dům? Tenhle stojí jen 29 korun! Má to jen jeden malý háček

Pokud jste v poslední době sledovali, jaké jsou novinky v rámci nemovitostí, víte, že u nás není snadné sehnat bydlení za rozumnou cenu v dobré lokalitě. Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu a to pouhou 1 libru.

Snad každý by si přál bydlet ve vlastním domě, mít k dispozici několik pokojů a koupelen. Nabídka nemovitostí je však mizerná, a i když se náhodou objeví inzerát na dům vašich snů, při pohledu na cenu se zase rychle vrátíte nohama na zem. Tento dům však stojí neuvěřitelnou jednu libru, tedy asi 29 korun.

Samozřejmě nic není tak jednoduché, jak se zdá. Na tuto vilku na adrese 25 Tunstall Terrace West v Sunderlandu budete muset vynaložit spoustu energie a trpělivosti. Sám prodejce se do ní již neodváží vkročit. Vstup je na vlastním uvážení a především na vlastní nebezpečí. Vyhrává ten, kdo se bojí nejmíň. Proč?

Zatímco budete přemýšlet, kde by mohl být zakopaný pes, podívejte se do galerie, jak dům vlastně vypadá.

Kde je tedy háček?

Každý kdo chce zmiňovaný objekt navštívit, musí nejprve podepsat odmítnutí odpovědnosti a vstup na vlastní riziko. „Dům je vtakovém stavu, že vobjektu hrozí nástrahy vážného charakteru a opravdu není vyloučeno, že zde dojde ke zranění.“ dodává realitní agent Andrew Craig.

Vzhledem ktomu, že se terasovité nemovitosti na stejné lokalitě prodávají až za 105 000 liber, je 1 libra docela slušná cena.

Bude zajímavé pozorovat, zda se cena nemovitosti v aukci zvedne, či nikoliv.

Další články:


Přečtěte si také