Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Chcete koupit dům? Tenhle stojí jen 29 korun! Má to jen jeden malý háček…

Pokud jste v poslední době sledovali, jaké jsou novinky v rámci nemovitostí, víte, že u nás není snadné sehnat bydlení za rozumnou cenu v dobré lokalitě. Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu a to pouhou 1 libru.
Vydáno: 01.08.2017
Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu.
Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu. Autor: ladbible.com/Andrew Craig
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad každý by si přál bydlet ve vlastním domě, mít k dispozici několik pokojů a koupelen. Nabídka nemovitostí je však mizerná, a i když se náhodou objeví inzerát na dům vašich snů, při pohledu na cenu se zase rychle vrátíte nohama na zem. Tento dům však stojí neuvěřitelnou jednu libru, tedy asi 29 korun!

Samozřejmě nic není tak jednoduché, jak se zdá. Na tuto vilku na adrese 25 Tunstall Terrace West v Sunderlandu budete muset vynaložit spoustu energie a trpělivosti. Sám prodejce se do ní již neodváží vkročit. Vstup je na vlastním uvážení a především na vlastní nebezpečí. Vyhrává ten, kdo se bojí nejmíň. Proč?

Zatímco budete přemýšlet, kde by mohl být zakopaný pes, podívejte se do galerie, jak dům vlastně vypadá. Stále vám nepřipadá nic divného?

Kde je tedy háček?

Každý kdo chce zmiňovaný objekt navštívit, musí nejprve podepsat odmítnutí odpovědnosti a vstup na vlastní riziko. „Dům je v takovém stavu, že v objektu hrozí nástrahy vážného charakteru a opravdu není vyloučeno, že zde dojde ke zranění.“ dodává realitní agent Andrew Craig.

Vzhledem k tomu, že se terasovité nemovitosti na stejné lokalitě prodávají až za 105 000 liber, je 1 libra docela slušná cena.

Bude zajímavé pozorovat, zda se cena nemovitosti v aukci zvedne, či nikoliv.

(mk)

Další články:

Tato uklízecí metoda vám změní život.

Konec nepořádku: Vyzkoušejte japonskou uklízecí metodu KonMari, která vám změní život

Luxusní bydlení za hubičku.

Luxusní bydlení na oko, přitom pro peněženku doslova za hubičku

Ještě je využijete

15 skvělých způsobů, jak doma využít tvárnice. Co třeba na noční stolek?

Článek je zařazen v: prodej , dům , aukce , nemovitost , ceny nemovitostí , nabídka , za libru , libra , na vlastní nebezpečí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama