Zahrada

4. prosince 2015 06:20

Markéta Zídková

Čokoládu a další jedlé dárky vám přinesou Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.05 na Primě.

Jak bude vypadat speciální mikulášská nadílka od čertice Adély a anděla Dalibora? Rozhodně by neměla chybět čokoláda, takže se dozvíme spoustu zajímavostí o této skvělé cukrovince, o její výrobě, různých druzích a o čokoládových pralinkách. Protože se nádherně netřpytí jen hvězdné předvánoční nebe, ale také třeba pěkný šperk, navštívíme v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. zlatníka, který nás zasvětí do jeho výroby.

Kouzlit se dá s ledačíms, opravdu velmi efektní, nápadité a velmi moderní je to pak s tabulovou barvou a křídami – nechme se inspirovat. Neméně inspirativní a především originální je také návod na postavení stylového kurníku. Pokud vám chybí nápad na dárek, může být právě domeček pro slepičky tím pravým! Zahrada bez kuru domácího je totiž naprostý přežitek…

Vrátíme se také k miniseriálům z minulého dílu – v jednom z nich se vypravíme zvědět něco nového o oslavě Vánoc v zahraničí, v druhém se pak můžeme těšit na další inspiraci na tzv. jedlé vánoční dárky. A nemusí to být jen ořechy, ačkoli i ty k době vánoční neodmyslitelně patří, a tak se podíváme, co všechno se skrývá pod skořápkou.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 5. prosince v 17.05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také