Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Čokoládu a další jedlé dárky vám přinesou Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.05 na Primě.
Vydáno: 04.12.2015
Gondíci s. r. o.
Gondíci s. r. o. Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak bude vypadat speciální mikulášská nadílka od čertice Adély a anděla Dalibora? Rozhodně by neměla chybět čokoláda, takže se dozvíme spoustu zajímavostí o této skvělé cukrovince, o její výrobě, různých druzích a o čokoládových pralinkách. Protože se nádherně netřpytí jen hvězdné předvánoční nebe, ale také třeba pěkný šperk, navštívíme v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. zlatníka, který nás zasvětí do jeho výroby.

Kouzlit se dá s ledačíms, opravdu velmi efektní, nápadité a velmi moderní je to pak s tabulovou barvou a křídami – nechme se inspirovat. Neméně inspirativní a především originální je také návod na postavení stylového kurníku. Pokud vám chybí nápad na dárek, může být právě domeček pro slepičky tím pravým! Zahrada bez kuru domácího je totiž naprostý přežitek…

Vrátíme se také k miniseriálům z minulého dílu – v jednom z nich se vypravíme zvědět něco nového o oslavě Vánoc v zahraničí, v druhém se pak můžeme těšit na další inspiraci na tzv. jedlé vánoční dárky. A nemusí to být jen ořechy, ačkoli i ty k době vánoční neodmyslitelně patří, a tak se podíváme, co všechno se skrývá pod skořápkou.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 5. prosince v 17.05 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

 

Byt 3+1 v Praze je plný barev

Pražský byt plný barev si hraje s zrestaurovaným nábytkem

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o. , mikulášská , čokoláda , šperky , jedlé dárky , vánoce v zahraničí
Reklama