Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak správně připravit čaj, poradí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.05 na Primě.
Vydáno: 13.11.2015
Jak si připravit dobře čaj?
Jak si připravit dobře čaj? Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. se Adéla a Dalibor na televizních obrazovkách promění díky filmovým trikům a kouzlům ve hvězdy stříbrného plátna a trochu si pohrají se zlatým fondem nejen české kinematografie.

V nastalé zimě nebude na škodu zahřát se při exkurzi do tajů podzemí Vřídelní kolonády v Karlových Varech, pokud nám tedy nakonec Dalibor neprchne v přestrojení za falešného vrchního na jejím povrchu. A jak takový převlek vzniká? Vydejme se po stopách výroby filmových kostýmů, paruk a klobouků. K filmu patří i exotika a dobrodružství, a tak se podíváme také na ranč, kde se chovají indiánské koně Appaloosa.

V sychravých podzimních dnech člověk nepohrdne šálkem dobrého čaje. Ovšem příprava takového kvalitního čaje je skutečným magickým obřadem. A my se seznámíme s jeho průběhem. Ten, kdo neholduje čaji, se třeba raději nechá zlákat magickým obřadem čepování piva.

Adéla má už zase hlad. Aby ne, vždyť ještě nevečeřela… Zato se ale dozví spoustu zajímavostí o masožravých pokojovkách. A když už jsme u květinek, neměli bychom zapomenout ani na cibuloviny, je totiž nejvyšší čas na jejich vysazení, abychom se na jaře mohli těšit barevnou krásou narcisů, tulipánů či hyacintů.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 14. listopadu v 17:05 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (29)  - upoutávka
Gondíci s. r. o. (29) - upoutávka

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Byt 3+1 v Praze je plný barev

Pražský byt plný barev si hraje s zrestaurovaným nábytkem

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama