Zahrada

13. listopadu 2015 05:30

Markéta Zídková

Jak správně připravit čaj, poradí Gondíci s. r. o.

V sobotu v 17.05 na Primě.

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. se Adéla a Dalibor na televizních obrazovkách promění díky filmovým trikům a kouzlům ve hvězdy stříbrného plátna a trochu si pohrají se zlatým fondem nejen české kinematografie.

V nastalé zimě nebude na škodu zahřát se při exkurzi do tajů podzemí Vřídelní kolonády v Karlových Varech, pokud nám tedy nakonec Dalibor neprchne v přestrojení za falešného vrchního na jejím povrchu. A jak takový převlek vzniká? Vydejme se po stopách výroby filmových kostýmů, paruk a klobouků. K filmu patří i exotika a dobrodružství, a tak se podíváme také na ranč, kde se chovají indiánské koně Appaloosa.

V sychravých podzimních dnech člověk nepohrdne šálkem dobrého čaje. Ovšem příprava takového kvalitního čaje je skutečným magickým obřadem. A my se seznámíme s jeho průběhem. Ten, kdo neholduje čaji, se třeba raději nechá zlákat magickým obřadem čepování piva.

Adéla má už zase hlad. Aby ne, vždyť ještě nevečeřela… Zato se ale dozví spoustu zajímavostí o masožravých pokojovkách. A když už jsme u květinek, neměli bychom zapomenout ani na cibuloviny, je totiž nejvyšší čas na jejich vysazení, abychom se na jaře mohli těšit barevnou krásou narcisů, tulipánů či hyacintů.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 14. listopadu v 17:05 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také