Jak se staví sen

7. srpna 2017 18:20

Markéta Zídková

Jak se staví sen: Jak se bydlí Martině po měsíci?

Jak si Martina užívá svou novou koupelnu?

Na webu Jak se staví sen se vždy po měsíci vracíme do domovů, které jsme v našem pořadu předělávali. Tentokrát jsme tu příležitost neměli, protože Martina se vypravila na Slovensko. Tak jsme ji alespoň vyzpovídali po telefonu.

Z proměny je nadšená, stylově se jí moc líbí, designéři Andrea s Markem se přesně strefili do jejího vkusu. „Podařilo se jim novou koupelnu moc hezky zakomponovat do nového domu,“ říká Martina s tím, že navíc bílou barvu a přírodní tóny, které jsou na podlaze, má moc ráda. „Dokázali, že to nepůsobí studeně,“ pochvaluje si práci Marka s Andreou Martina.

Nadšená je i s dispozičního řešení. „Je skvělé, že mám zvlášť komoru na pračku a sušičku, kam můžu dát i koš na prádlo. Takže koupelna může být hezká.

Bude dál pokračovat v rekonstrukci? „Ještě máme jeden pokoj, který by časem mohl být pro hosty, to teď ale nespěchá,“ říká Martina. Takže by pořad Jak se staví sen dotáhl do konce její potřebu hotového bydlení a dokázala by si na chvíli dát pohov? Tím by se snad otevírala i možnost, aby se zase dali dohromady s manželem. Když to nejhorší stavební mají za sebou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také