Jak se staví sen

11. dubna 2016 09:03

filip.budak

JSSS – plníme sny i jinak: Diváky bereme na natáčení

Oblíbený pořad Jak se staví sen umožnil splnit sen také dvanáctileté Zorce, která chtěla vidět, jak probíhá natáčení, a seznámit se s designéry.

Díky magazínu Rodina DNES se podívala se do zákulisí svého oblíbeného pořadu Jak se staví sen a seznámila se s moderátorkou Laďkou Něrgešovou a super designéry – Kamilou Douděrovou a Františkem Kobližkou.

Předem jsem nevěděla, na jakou proměnu vlastně pojedu. Věděla jsem jen, že to bude v pátek, kdy se dokončuje, a že to bude v rodinném

domku v Nymburku. Doufala jsem, že to bude změna dětského pokoje, protože mám pokoj dohromady s bráchou a potřebovali bychom nějakou inspiraci

Zorce Bartošové je dvanáct let a chodí na osmileté gymnázium. Baví ji hrát divadlo, péct, kreslit a malovat a sledovat nové trendy v bydlení. Líbí se jí pořad Jak se staví sen, zajímá ji sledovat, jak designéři dokážou změnit interiér k nepoznání.

"Předem jsem nevěděla, na jakou proměnu vlastně pojedu. Věděla jsem jen, že to bude v pátek, kdy se dokončuje, a že to bude v rodinném domku v Nymburku. Doufala jsem, že to bude změna dětského pokoje, protože mám pokoj dohromady s bráchou a potřebovali bychom nějakou inspiraci," začíná vyprávění Zorka.

Celé její vyprávění, zajímavé postřehy i co ji překvapilo, najdete v časopise Rodina DNES, který vychází 15. dubna.

A zajímavosti a proměny pořadu Jak se staví sen najdete ZDE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také