Pořady

26. dubna 2019 13:27

Petra Kloidová

Jan Rosák od 6. května pátrá znovu po Pokladech z půdy

Již od 6. května se na obrazovky TV Prima vrací oblíbený pořad Poklad z půdy, kterým každé pondělí ve 21.30 bude provázet Jan Rosák. Po prvních pěti dílech pořadu se strhla doslova lavina zájemců o nacenění jejich domnělých cenností, tudíž druhá řada přináší dílů rovnou osm. Díly pořadu Poklad z půdy budete samozřejmě moci sledovat i online v archivu iPrima.cz.

Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení. Jakou cenu má brož po babičce? Je zaprášený obraz cenným dílem? Na to odpoví odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci.

Ani tentokrát nebude při odkrývání tajemství předmětů nouze o kusy velmi cenné, či naopak o naprosté braky, ale i velice bizarní záležitosti, jako je například ručně šitý kožich z tuleně. V každé z osmi natočených epizod druhé řady pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat pět starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, který by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první série pořadu Poklad z půdy padla i částka půl milionu korun!

Poklad z půdy uvidíte už 6. května ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také