Pořady

26. října 2020 11:41

Markéta Princová

V Pokladu z půdy uvidíte radikální řešení. Starožitník koupil předmět, který vzápětí roztrhal

V páté řadě se mohou diváci opět těšit na moderátora Jana Rosáka a spoustu zájemců a jejich více či méně cenné poklady, které našli nejen na svých půdách. Sledujte v pondělí 26. října ve 21.35 na Primě.

Perkusní vojenská pistole z poloviny 19. století skrývala sice tajemný dopis, ale na půdě ležela bohužel moc dlouho, takže její cena majitele neuspokojí. Dětský nábyteček na hraní z období první republiky je v excelentním stavu i po letech používání, proto najde nové místo na výstavě jednoho ze starožitníků.

[[nid:5996520]]

Dámské a pánské hodinky obdrželi majitelé jako svatební dar. Teď je chtějí prodat, aby padesáté výročí svatby mohli oslavit se vší parádou – podaří se jim to? Malou motorku Harley Davidson vtipně uloženou v krabici, jako kdyby se jednalo o model, v Evropě jen tak nepotkáte. Ocení ji i naši starožitníci?

[[nid:7033924]]

Obraz s podpisem Kamila Lhotáka byl dárek, který obdarovanému nejprve neudělal radost. To ale ještě netušil, jak známý jeho autor je. Otázkou ovšem zůstává, zda se nejedná o falsum?

Stejně jako v přechozích řadách v každé epizodě odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňují pět starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně mohou koupit experti-starožitníci v mini aukci.

Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení. Sledujte v pondělí 26. října ve 21:35 na Primě

Sdílejte článek
Štítky padělek

Přečtěte si také