Jak na to

11. prosince 2015 10:01

Martina Čerňanská

Další adventní Vychytávky Ládi Hrušky se blíží! Jako vždy, v neděli ve 12.40

Další díl pořadu Vychytávky Ládi Hrušky dělá čest svému názvu, protože je doslova nabitý nápady, vynálezy, výmysly, zlepšováky, udělátky...Nezapomeňte se dívat, v neděli ve 12.40 na Primě!

Podíváme se za manželi, kteří si vyrobili gril vestavěný přímo ve stolu. Nejenže jim umožňuje po celý rok grilovat, ale v zimním období je oheň navíc krásně zahřeje, a protože teplo vede i noha uprostřed, stolovníci si krásně prohřejou také kolena.

Adventní čas se přehoupl do své druhé poloviny, což znamená, že Vánoce jsou skutečně za dveřmi. Je to období, které si většinou užíváme v klidu domova, odpočinkem a hodováním. A protože laskominy, které si dopřáváme, nebývají většinou zrovna dietní, bude se nám jistě hodit nějaká ta medicína na lepší trávení. Léčitel Jaroslav Zajíček říká, že nejlepší je kořen pampelišky. A tak si pro něj dojdeme a ukážeme si, jak s ním naložit. O pampeliškách ví své jistě i Belgický obr, což je největší králík na světě, a jak říká chovatel Jan Novotný, je to zajímavé, dobromyslné, klidné a plodné plemeno, zároveň však náročné, především na prostor a kvalitní stravu. On by ale rozhodně neměnil.

Pan Svojanovský zase přichází s převratným kutilským počinem, který by ocenila leckterá maminka – aby přelstil vnučku, která nechtěla spát ve stojícím kočárku, vyrobil mobilní mechanickou chůvu, která vozí kočárek sama. U Chadrabů hrajou čtyři kola také prim, ovšem v trochu pozměněné, a především miniaturní podobě. Jsou majiteli fantastické sbírky autíček, o které sní snad každý malý kluk. Sbírka čítá celkem přes tisíc aut, z toho přes čtyři sta angličáků!

A jakou vychytávku si dnes diváci mohou vyrobit přímo s Láďou? Originální svícen ze skleniček na víno. A nebude chybět ani vaření!

Sledujte další díl v neděli 13. prosince ve 12.40 na TV Prima!

Podívejte se na upoutávku, ať víte, na co se můžete těšit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také