Jak na to

23. března 2018 12:45

Jak se pečou panda řezy? Recept prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Sluníčko nás pomalu začíná šimrat na nose, a tak se bude hodit Láďova úvodní vychytávka, jak zastavit kýchnutí. S Marcelou Lacinovou se naučíme plést dekorace z papírových pokladních pásek, které nás vyjdou na pár korun. A po nedělním obědě se určitě bude hodit recept z rodinného stříbra na kakaovo-tvarohové panda řezy. Velikonoce jsou za dveřmi, a proto si připomeneme, jak naše babičky barvily velikonoční vejce ve slupce od cibule.

Představíme si také roztomilá malá morčátka, která sice nemají srst, zato však sametově hebkou kůži. Nejen pro ně, ale pro všechny domácí hlodavce jsou pak určeny praktické jesličky na seno. Svou domácí produkci předvede také pan Jiří Novotný, který si sestrojil vychytanou briketovačku. Abyste nezapomněli, co jste si kde na zahrádce či v květináči zasadili, pomůžou vám jednoduché přírodní jmenovky k vyseté zelenině. A na závěr si s Láďou uvaříme domácí houskové knedlíky bez droždí a bez kynutí.

Sledujte v neděli 25. března ve 12.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také