Jak na to

2. listopadu 2018 12:40

Jak si usnadnit strouhání sýra prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Hned v úvodu dalšího dílu pořadu Vychytávky Ládi Hrušky nám Láďa představí Primáčkovo dětské hřiště, které vzniklo v Řevnicích u Prahy díky novému projektu televize Prima – Prima SVĚT. Letošní úroda vlašských ořechů byla opravdu velkolepá, a tak nám Láďa Hruška poradí, jak je uchovat co nejdéle čerstvé, aby nevyschly a nezhořkly. Dozvíme se také, jak se postarat o své auto před zimou. Pochutnáme si na pikantní zeleninové pomazánce cuketový plamen. Malá, ale velmi užitečná pro nás bude rovněž Láďova vychytávka, která nám usnadní strouhání.

Podzimní venkovní výzdobu korunujeme vlastnoručně vyrobeným bytelným svícnem z PET láhve. Navštívíme nádhernou japonskou zahradu, která je složená výhradně z komponentů nalezených v české přírodě. Neobvyklá bude i černá kočka vyrobená jako dekorace z dýně. Pro rockery a motorkáře máme tip na stylové výrobky z motorových pístů. Doporučení dostaneme i na krásný dárek pro ženy a dívky. Na závěr nás čeká rychlý mini medovník zcela bez mouky a vychytávka pro usnadnění práce s pečicím papírem.

Sledujte v neděli 4. listopadu ve 12.50 na Primě!


Přečtěte si také