Jak na to

25. května 2018 12:40

Jak udělat neposedné květináče? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Tentokráte má pro nás Láďa na úvod vychytávku, která se bude v tuto dobu opravdu hodit a pomocí které vyženeme mravence ze svých domácností. V rubrice Prima NÁPADY nám Pavel Zeman ukáže, jak z toho, co máme k dispozici, postavit vysněný zahradní domeček pro děti. Upečeme si sváteční plněné rohlíčky ze sádlového těsta podle moravského receptu z rodinného stříbra. Květiny mají pozitivní vliv na naši mysl, a proto si vyrobíme stropní minizahrádku z umělých květin, která nás bude udržovat celoročně v dobrém rozmaru.

Potřebujete dobrého hlídače do zahrady? Založte si chov pávů. Nadšeným zahradníkům, kteří ovšem mají málo místa, se určitě budou líbit kaskádovitě uspořádané neposedné květináče podle Ládi Hrušky. Pokud se už nechcete trápit s dennodenním čištěním vody a lovením napadaného smetí, inspirujte se jednoduchým a levným zastřešením svého bazénu. Naučíme se úhledně a úsporně poskládat cvičební úbor. A na závěr si pochutnáme na božskému bůčku z jednoho pekáčku, podlévaném černým pivem.

Sledujte v neděli 27. května ve 12.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také