Jak na to

6. dubna 2018 12:45

Jak udělat ze staré bedýnky prima botník? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Bolest zubů si nevybírá, koho potrápí, a tak buďte raději vždy připraveni a mějte po ruce hřebíček coby Láďovu osvědčenou přírodní vychytávku na utlumení bolesti a svěží dech. Pomocí kaskádových truhlíků, s jejichž výrobou nám pomůže Pavel Zeman, si vytvoříme rozkvetlou květinovou stěnu. A na posilněnou nám pak přijde jistě vhod fenomenální česneková pomazánka.

Pusťte svěží jarní vítr do předsíně svého bytu a oživte ji novým botníkem, vyrobeným ze staré bedýnky. Citlivou jarní péči budou potřebovat i exotické rostliny, které přezimovaly ve skleníku, a tak se dozvíme, jak probudit ze zimního spánku citrusy a palmy. Citlivě, jemně a zcela přirozenou cestou postavíme překážku pavoukům, aby raději zůstali venku a nelezli nám do bytů. Svými vlastnoručně vyrobenými freskami z betonu a tvárnic se pochlubí pan Jaroslav Štefl. A pokud vám stále ještě přebývají velikonoční vajíčka, uvařte si výtečnou vaječnou tlačenko-bábovku podle Láďova lety prověřeného receptu.

Sledujte v neděli 8. dubna ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také