Jak na to

28. dubna 2017 14:13

Jak vykouzlit nápoj lásky a zamilovaná rajčátka? Láďa Hruška to ví a recepty vám prozradí

Super vychytávku na bolest hlavy vyrobíte za pár sekund se sklenicí vody, citronem a himalájskou solí. A pokud vás hlava nebolí, můžete vyzkoušet nápoj lásky podle receptu paní Hanky.Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

A aby vám nápoj lásky přece jenom tolik nestoupnul do hlavy, vykouzlete si k němu zamilovaná rajčátka dle Láďova návodu. Paní Růženka ukáže, jak vyrobit domácí müsli tyčinky, které jsou zdravé a dodají vám spoustu energie. Na letní party a grilovačky si připravte vychytané kotvičky na ubrus, aby vám jídlo nepoletovalo všude po zahradě. Biosekačky a biopomocníci dva v jednom, to jsou mini shetlandští koníci.

Pokud jste unavení z neustálého boje o prostor na posteli s vaší kočkou, vyrobte jí ze staré krabice a obyčejného trička parádní domeček.

Ač to zní neuvěřitelně, domácí meteostanici za okno s panáčkem či panenkou, vycházejícím dle počasí, si můžete vyrobit ze střívka z jitrnice. Pokud máte doma celou kupu fotografií, na které už vám nezbyly rámečky, vyrobte si na ně super jednoduchý stojánek z korkového špuntu! Recept roku na brownies bez tuku, cukru i čokolády, po kterých se ale budete olizovat až za ušima, přinese Láďa na samý závěr.

Sledujte v neděli 30. dubna ve 12.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také