Jak na to

30. března 2018 12:45

Jak vyrobit levitující hrneček? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Skořápky od vajec rozhodně nevyhazujte, budou se vám hodit na Láďovu zdravotní vychytávku pro zajištění dostatečného přísunu vápníku našim kostem. U vajíček zůstaneme i nadále a dozvíme se od paní Marcely Hrabovské, která vyrábí překrásné kraslice zdobené slámou, něco z historie velikonočních vajec. Ač je to těžko k uvěření, ještě rychleji než kraslici možná budete mít upečený fofr medovník podle receptu z rodinného stříbra.

V kouzlení budeme pokračovat, neboť si ukážeme, jak si vyrobit levitující hrneček, velmi neobvyklou dekoraci do bytu, která vyrazí dech každé vaší návštěvě. Dále se dozvíme spoustu zajímavých věcí o chovu fretky, která prý prospí až 20 hodin denně, a také se naučíme patinovat, abychom mohli svůj domov zútulnit doplňky v moderním vintage stylu. Hesla: nic nevyhazovat se budeme držet i při výrobě stojánků na vajíčka z papírových plat. A když už jsme vajíčky začali, tak s nimi i skončíme – prostřednictvím Láďova receptu na báječnou, přesto dietní vajíčkovou pomazánku.

Sledujte v neděli 1. dubna ve 12.45 na Primě


Přečtěte si také