Jak na to

5. října 2018 12:00

Jak vyrobit netradiční domovní číslo prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Teploty venku klesají a my pomalu začínáme vytahovat teplé bundy a kabáty. A abychom je měli také kam pověsit, vyrobíme si spolu s Láďou Hruškou a Pavlem Zemanem bytelný věšák z větví. Před zimou bychom měli rovněž posílit své zdraví, a to kupříkladu konzumací červené řepy, jejíž někomu možná nepříjemná chuť se zcela vytratí ve vynikajících řepných muffinech. Aby k vám domů vždy trefily všechny návštěvy a došly vám všechny dopisy, vyrobíme si netradiční domovní číslo. Dětem připravíme zázvorová lízátka proti nachlazení. Interiér svého bytu doplníme ručně vyrobenými dřevěnými stojany na svíčky.

Za inspirací se vydáme k dalšímu úžasnému kutilskému počinu – třípatrovému kombinovanému grilu s udírnou, který je sestrojený ze starých sporáků. Láďa nás přesvědčí o tom, že bychom si měli udělat víceúčelový mátový olej, a také o tom, že rozhodně nemáme vyhazovat starý chleba, ale použít ho jako základ na domácí dalamánky.

Sledujte v neděli 7. října ve 12.40 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také