Jak na to

27. listopadu 2020 12:56

Pavlína Wagnerová

K adventu patří adventní kalendář, Láďa má hned dva návody

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Sváteční čas první adventní neděle zpříjemní Vychytávky Ládi Hrušky jednoduchým návodem na vychytané občerstvení pro mikulášskou návštěvu. Se začátkem prosince je čas i na adventní kalendář. Pokud žádný nemáte, můžete si ho snadno vyrobit doma – přineseme hned dva vychytané návody. Na sváteční návštěvy u rodiny se bude hodit i originální dárek v podobě lahve v kabátku a všechny kutily potěší i organizér do dílny z prkýnek a starého pásku.

Z rodinného stříbra představíme perníkový dort s mikulášskými čepicemi od paní Andrejky. Láďa ale nezůstane pozadu a ukáže i své vlastní vychytané čepičky, po kterých se budete olizovat až za ušima. V rámci předvánočního úklidu se vám jistě bude hodit trik na skládání kalhot a triček do úhledných komínků. Na závěr samozřejmě přijde i Láďův recept, tentokrát na nejvychytanější a nejjednodušší litou palačinku.

Sledujte v neděli 29. listopadu ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také