Jak na to

12. listopadu 2021 13:10

Gabriela Svoboda

Láďa překvapí skvělou dýňovou polévkou

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní dávno vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Na zlaté české a moravské ručičky nedá Láďa dopustit, a tak se vydá do Moravského Berouna navštívit dalšího šikovného kutila, který spolu se svým kamarádem vyrobil pásovou pilu na prkna z věcí, co našli v garáži nebo kolem domu. V Láďově domácí lékárně se tentokráte zaměříme na problematickou pleť a její ošetření pomocí odvaru z černého bezu. Od divačky Aleny získáme rodinný recept na vynikající kynutý švestkový koláč s drobenkou.

Topná sezona si žádá pravidelný přísun dřeva, který si můžeme ulehčit díky šikovné kárce, kterou si s Láďou vyrobíme v jeho dílně ze staré plastové přepravky. Pomalu se pustíme do příprav vánoční výzdoby a upleteme stylovou proutěnou vánoční kouli. Na závěr nesmí chybět levný a rychlý recept, kterým bude tentokrát neodolatelná zahřívací dýňovka podle Ládi.

Sledujte v neděli 14. listopadu 2021 v 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také