Jak na to

28. října 2022 12:05

Gabriela Svoboda

Láďa přivítá podzim opravdu stylově

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V následujících dnech se budou slavit hned dva významné dny – Dušičky a Halloween. Láďa se proto s divačkou Janou pustí do výroby originální dekorace – dušičkového srdce s kytičkami ze šišek. V Láďově domácí lékárně rozebereme léčebné účinky pepře – černého zlata pro boj s viry a nachlazením. A s divákem Mírou upečeme podle jeho receptu vynikající dýňovou bábovku. Samozřejmě se vydáme i do Láďovy dílny, kde nám ukáže, jak si vyrobit šikovný košík do kuchyně z pletiva a starých prkýnek.

Ani tentokrát nebude chybět oblíbená Pošta pro Láďu. A dopisů se bude tentokrát týkat i další výroba – paní Petra Láďovi ukáže, jak ze staré židle vyrobit krásnou a dekorativní poštovní schránku, kterou pošťák rozhodně nepřehlédne! Závěr bude Dušičky jako vždy patřit Láďovu receptu, tentokrát na dýňové fit placky.

Sledujte v neděli 30. října 2022 v 13.05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také