Jak na to

23. října 2022 13:05

Gabriela Svoboda

Láďa se pustí do přípravy skvělé pomazánky a la humr

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Šikovný kovář David představí hned na začátek dalšího dílu svou přenosnou výheň, na které vyrobí s Láďou gril ze starého hasičáku. Domácí lékárna tentokrát představí fenykl – skvělého pomocníka na imunitu i zažívací potíže, především ve formě likéru. Do kuchyně se tentokrát Láďa vydá za svým soujmenovcem – divákem Láďou – a spolu se pustí do výroby domácí čabajky. Podzim je plný darů přírody – nejen těch jedlých, ale i těch dekorativních. A tak si příště v lese nasbírejte košík šišek a pusťte se do výroby roztomilé dekorace v podobě veverky.

Spoustu inspirace od diváků pořadu ukáže i rubrika Pošta pro Láďu. Protože se blíží Halloween, vyrazí Láďa za kamarádkou Radkou a společně se pustí do vychytaného a netradičního zdobení dýní. Na závěr přijde jeden retro recept – na pomazánku s názvem falešný humr!

Sledujte v neděli 23. října 2022 v 13.05 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky fenykl

Přečtěte si také