Jak na to

10. března 2017 10:01

Láďa ve Vychytávkách připraví Krakonošovy kuličky

Sklenička zázvorové vody po ránu nalačno je hotový zázrak. Proč? To se dozvíte hned v úvodu dalšího dílu oblíbeného pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Paní Dana vyrobila vychytávku na nandávání ponožek, kterou ocení všechny budoucí maminky nebo starší lidé, kterým dělá problém se ohnout. Na nejrůznější bolístky myslí i Láďa a ukáže, jak si jednoduše a rychle vyrobit suchý teplý obklad z ponožky a rýže. Ač má nevábný název, k vínu i pivu se skvěle hodí smraďoch podle rodinného receptu paní Marušky. Láďa moc dobře ví, jak nevyhazovat peníze oknem nebo když na to přijde – do záchodu. Raději vám poradí, jak si do něj vyrobit domácí čisticí ekologické šumivé tablety.

Australské kelpie jsou nesmírně chytří pastevečtí psi, kteří se stádem ovcí dokážou neuvěřitelné věci. A ať už máte doma kelpie nebo jiného čtyřnohého přítele, upečte pro ně fitness psí sušenky podle Láďova receptu. Pan Jaroslav si před dvaceti lety vyrobil neuvěřitelného pomocníka na zahradu v podobě tříkolky! Na čem pracuje teď? Zubní pasta čistí všechno možné, nejen vaše zoubky. Zkuste ji třeba na čištění tenisek. Závěr dílu se samozřejmě neobejde bez Láďova receptu, tentokrát na excelentní Krakonošovy kuličky.

Sledujte 12. března ve 12.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také