Jak na to

31. května 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Navštivte s Láďou Hruškou v jeho Vychytávkách Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

Nejen děti, ale i někteří dospělí si rádi hrají, a tak s Láďou navštívíme Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty, který vymýšlí a ručně vyrábí fantastické deskové hry. A nezůstane tentokráte pouze u jedné návštěvy. Vydáme se také za šikovným kutilem Matějem Vamberou, který sám vyprojektoval a vyrobil své dceři dokonalé dětské hřiště, a za Romanem Pravcem, který zase vyrobil své manželce obytný karavan z obyčejné dodávky. Pokud jsou pro vás skvělé nápady a šikovné ruce inspirující, možná se rádi sami zapojíte a vyrobíte si spolu s Láďou Hruškou vychytaný minidřevník z tvárnice či originální servírovací prkénko na chipsy a dip.

Pro své děti se můžete stát hrdiny dne, vykouzlíte-li zábavný sliz z mýdla. Abychom zahnali malý hlad, a přitom příliš nehřešili, bude se nám hodit recept na vynikající kuřecí salát s červenou řepou. Na závěr si k nedělní kávě upečeme oblíbenou bábovku.

Sledujte 2. června ve 12.50 na Primě!

Vice inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.


Přečtěte si také