Jak na to

4. září 2015 15:50

Martina Čerňanská

Nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky startuje již tuto neděli v 11:45!

„Změna je život a život je prima. Nový pořad beru jako výzvu a chci jej pojmout se vší vážností a zároveň s humorem,“ říká ústřední tvář pořadu Láďa Hruška.

A že je Láďa odborníkem na slovo vzaté dokazuje i fakt, že pochází ze zemědělské rodiny, vystudoval biologii a absolvoval na vysoké škole několik semestrů pěstitelství a chovatelství.

Na nový pořad Vychytávky Ládi Hrušky se nezapomeňte dívat již tuto neděli v 11.45 na Primě.

V prvním dílu se diváci mohou těšit na aktuální témata, jako jsou sluncem spálené zahrady či osázení netradičních truhlíků. A jelikož Češi jsou národ kutilů, můžete se těšit na opravdové vychytávky od diváků. Pan Josef předvede originální krouhačku zelí, pan Zdeněk zase představí misky pro králíky vyrobené ze starého tlakového hrnce. Opravdovým kutilským majstrštykem je pak vozítko pana Tomáše vyrobené z basy od piva a minibiku. Diváci se seznámí s psím plemenem šarplaninec, které je v Čechách málo četné, přitom patří mezi nejlepší hlídače na světě.

A samozřejmě nebudou chybět rady a oblíbené recepty, provedené samotným Láďou Hruškou. Ukáže jednoduchý trik, jak snadno odstopkovat jahody, či prozradí recept na ultra zdravou zmrzlinu z jedné suroviny.

„Všechny vychytávky, které v pořadu prezentuji, musím stejně jako recepty osobně vyzkoušet. I tady tedy platí má zásada: žádné fabulace, žádné střihy, natož klamání diváka. Do pořadu dáváme jen to, co opravdu funguje,“ dodává Láďa Hruška.

Sdílejte článek

Přečtěte si také