Jak na to

22. května 2020 13:19

Pavlína Wagnerová

Ohniště můžete postavit i z obyčejné palety a škopku

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Sezóna much a komárů je tu, a tak vám Láďa společně s Radkou předvedou, jak na krásnou moskytiéru do oken ze starých záclon. S Pavlem Zemanem se vrhneme na výrobu vychytaného stojanu na slunečník, vhodného pro každou zahradu. A pokud vám k zahradnímu posezení chybí pořádné ohniště, Láďa vám poradí, jak si ho ze starého škopku a palety snadno vyrobit. Opékat buřty tak letos může opravdu každý. Nebude chybět ani Láďova pohotovost, v níž vám prozradíme, jak nastrouhat sýr bez toho, aby by se struhadlo ušpinilo.

A protože úspora peněz se hodí úplně vždycky, Láďa vám ukáže, jak si vyrobit svou vlastní vůni do sušičky. Zvládnete to sami a téměř zadarmo. Samozřejmě nebudou chybět ani Láďovy vychytané recepty. Dnes to budou rychlá a jednoduchá zmrzlina nebo karbanátky pro štíhlý pas.

Sledujte v neděli 24. května 2020 ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také