Jak na to

24. dubna 2020 12:39

Pavlína Wagnerová

Připravte si zálesákovy špízy podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V tomto díle vám Láďa poradí, jak zatočit s jarní únavou a získat potřebnou vitalitu pomocí zázračné bylinky – medvědího česneku. S nabitím energie vám pomohou i Láďova vitamínová bomba se špenátem nebo vychytané zálesákovy špízy, ideální na zahradní grilování. S divákem Mirkem vyudíme pár dobrot v domácí udírně, kterou sestavil ze starého sudu a pár cihel. Pokud se vám ve stodole mimo plechového sudu válí i starý stůl, můžete si společně s Láďou vyrobit moderní vyvýšený záhon nejen na jarní květiny.

Nebude chybět ani úsporná vychytávka pro vaši peněženku v podobě bio pracího prášku, který si můžete vyrobit úplně zdarma. A pokud doma máte nějaké nevyužité staré rámečky, poradíme vám, jak z nich udělat podložku pod hrnec či multifunkční držák do koupelny, který zvládne opravdu každý.

Sledujte 26. dubna ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také