Jak na to

18. května 2018 13:07

Recept na krušnohorské kuře prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Pokud se nechcete dělit o svou úrodu se slimáky, raději se jich včas zbavte – pomocí Láďovy pivní pasti. V horách byl život vždycky těžký a skromný, ovšem chudoba cti netratí a i z toho, co dům dá, lze vytvořit báječný pokrm, jako je například krušnohorské kuře. Všem, kdo mají jen malý balkon, ale nechtějí se vzdát zahrádkaření, ukážeme, jak si vyrobit úsporné vertikální záhony z PET lahví. Pro uvolnění mysli a zpevnění těla jsou ideální trampolíny.

Aby naše prádlo vždy krásně vonělo přesně tak, jak to máme rádi, vyrobíme si ekologickou domácí aviváž z octa a jedlé sody. Výměna oken nemusí být až tak složitá, jak by se mohlo na první pohled zdát – stačí vědět, jak na to, což nám v rubrice Prima NÁPADY prozradí Pavel Zeman. A Láďa Hruška zase ví, jak vytvořit samolepicí štítky na skleněné kuchyňské dózy. Na závěr zaženeme mlsnou tím, že si upečeme rychlou a lehkou buchta s výmluvným názvem tvarohové nebíčko.

Sledujte v neděli 20. května ve 12.50 na Primě

Sdílejte článek
Štítky trampolína

Přečtěte si také