Jak na to

1. listopadu 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Starý špalek nevyhazujte, vyrobte si z něj vkusnou dekoraci na terasu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

V tomto krásném podzimním období nabízí příroda nepřeberné množství svých pokladů, z nichž si můžeme vyčarovat vkusné dekorace do našich domovů, a tak se lehce stane, že špalek místo na podpal použijeme na výzdobu své terasy či předzahrádky. Když už jsme u těch čar a kouzel, bude se nám hodit karnevalový čarodějnický klobouček. Podzimní výzdobou si můžeme vymazlit i interiér, například dekorativní girlandou ze starého ubrusu. Na prohřátí zevnitř si připravíme pikantní topinku podle osvědčeného receptu paní hostinské Jitky Šedivé.

Pokud přemýšlíte o tom, že byste si rádi pořídili domácího mazlíčka, možná se necháte nadchnout pro chov užovky červené. „Minutový manžel“ Pepa Libický je nejen velice zručný a šikovný, ale má také skvělé nápady a vše umí perfektně vysvětlit – s ním se výroby stolku z palety obávat rozhodně nemusíte. Chytlo-li vás vyrábění natolik, že nemůžete přestat, pusťte se do výroby designové skříňky z obrazového rámu nebo do vychytaných boxíků na tříděný odpad. A co dobrého si dát takhle první listopadovou neděli na zoubek? Přeci dýňovou přesnídávku à la Láďa Hruška.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 3. listopadu ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také