Jak na to

25. listopadu 2022 13:10

Gabriela Svoboda

V boji proti nachlazení i dalším nemocem nám pomohou citrusy

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, s oblibou chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Kutil Filip předvede v dalším dílu Vychytávek, jak vyrábí drobná a překrásná letadýlka ze starých svíček z auta. Obzvlášť teď na podzim oceníte další rady z Láďovy domácí lékárny, ve které se tentokrát zaměří na léčivé účinky citrusů. Pokud na poslední chvíli chcete vyrábět dětem adventní kalendář, zachránit vás může jednoduchý návod divačky Bohunky na kapsičkový kalendář, který naplní adventními sušenkami podle vlastního receptu.

Starý rám od obrazu promění v dílně Láďa ve vychytanou vánoční dekoraci. Další inspiraci na sváteční dekorace, ale nejen to, přinese i Pošta pro Láďu. Paní Pavla předvede, jak si ze starých papírových zbytků vyrobit krásné loutky. Nevšední, sváteční a vychytanou větrníkovou bábovku upeče Láďa na samotný závěr dílu.

Sledujte v neděli 27. listopadu 6. března 2022 v 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také