Jak na to

11. března 2022 12:50

Gabriela Svoboda

Ve Vychytávkách Ládi Hrušky si upečeme luxusní zámeckou vepřovou kýtu

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Za první šikovnou dámou-kutilkou, kterou navíc zařadí do soutěže o nejlepšího Prima kutila, se letos vypraví Láďa do Ústí nad Labem a trochu se od ní přiučí technice patinování. V oblíbené Láďově domácí lékárně tentokráte pomůžeme těm, které bolí zuby, neboť pro ně připravíme léčivou tinkturu z hřebíčku. Mlsné jazýčky zase ocení recept na luxusní zámeckou vepřovou kýtu od diváka Zdeňka Gabriela.

Abyste se stále nemuseli shánět po klíčích, ale naopak vždy věděli, kde jsou pověšené, vyrobíme si v dílně hned dva vychytané háčky na klíče: z rámečku a starého sedla bicyklu. Originální zdobení nabíjecích kabelů pomocí technicky macramé, díky kterému navíc ten svůj okamžitě poznáme, se naučíme od paní Ester Rosikové. Na závěr nebude chybět ani rychlý a levný recept na neobvyklý, ale velice chutný a zdravý salát kuskus šopákus.

Sledujte v neděli 13. března 2022 v 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také