Jak na to

6. prosince 2019 13:34

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách nás Láďa naučí péct vánoční sušenky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Druhá svíčka na adventním věnci, kterou tuto neděli zapálíme, symbolizuje mír a krásná vánoční dekorace do truhlíku z toho, co naše zahrada a dům dá, bude zase vypovídat o tom, že jsme dobří hospodáři a umíme využívat místní zdroje. V předvánočním čase si přijdou na své všichni, kteří rádi zdobí svůj byt a dům roztomilými maličkostmi, jako je třeba vychytaný svícen ze zavařovačky a starého svetru nebo vánoční bota Santa Clause z PET láhve. Obdiv kolemjdoucích vzbudí také dřevěný jelen, kterého si vyrobíme s Láďou z polínek a který se bude krásně vyjímat venku přede dveřmi. Za oknem zase parádu udělá ozdobný vánoční zvon z plastového květináče.

Ke slavnostní atmosféře patří rovněž sváteční jídlo, a tak se naučíme rychlé bramborové knedlíky, které jsou tak jednoduché, že je nikdo nepokazí. A o nic složitější nejsou ani vánoční sušenky podle Ládi Hrušky.

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 8. prosince ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také