Jak na to

2. dubna 2021 13:15

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách se dozvíte, co to jsou psí dočasky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

První zmínky o zdobených skořápkách pochází už z pravěku a tato krásná tradice se v Česku drží dodnes. Jednou z největších sběratelek kraslic je paní Anna, která Láďu pozvala na návštěvu. Láďova domácí lékárna představí zázrak přírody jménem migrénovník, který vás zbaví bolesti hlavy během pár minut. Paní Zdena se podělí o skvělý recept na (nejen) velikonoční perníčky i s vychytaným zdobením.

Nový život můžete vdechnout i starým šatním ramínkům – vyrobte si z nich šikovný odkapávač na nádobí. Paní Lenka představí psí dočasky – dočasnou péči pro pejsky, pro něž není vhodné umístění v útulku a před adopcí potřebují speciální péči. Společně s Láďou pak nabídnou k adopci akční fenku Terinku, která už si zahrála i ve filmu. Díl zakončí Láďův prima tip na rychlou večeři v podobě zelníku na plech.

Sledujte v neděli 4. dubna ve 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také