Jak na to

24. května 2017 12:15

Vychází zbrusu nová autorská kuchařka z dílny Ládi Hrušky: REVOLUCE V GRILOVÁNÍ

Populární kutil vydává knihu REVOLUCE V GRILOVÁNÍ se 100 nejlepšími recepty na grilování. V kuchařce s podtitulem Nejlepší recepty a nápady pro gril k letní pohodě najdete ty nejvychytanější grilovací recepty na jednom místě spolu s radami, díky kterým budete grilovat snadno, rychle a bezpečně.

Kniha vás krok za krokem provede Láďovými grilovacími tipy pro pohodový letní čas strávený s rodinou, přáteli, kolegy na zahradě, terase či na balkóně, které z vás udělají opravdové mistry grilování. Navíc s barbecue v inspirativní podobě nikdy nezůstanete u grilu sami. Bude se podávat rozmanitě naložené maso, ryby, zelenina, ale také ovoce. Láďa vám poradí, jak si masa naložíte do lahodných marinád a na stůl připravíte nejednu chuťově zajímavou omáčku. Zkrátka to pravé vychytané grilování. A nemáte-li dosud gril, nevadí. Láďa vám poradí i v jeho výběru. Knihu ocení nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Kuchařka mezi svými 100 recepty obsahuje i vychytávky na grilované ovoce a zeleninu. Láďa také poradí, jaké si dát pivo nebo víno k těm nejlahodnějším pokrmům.

Kuchařka je k zakoupení ve všech dobrých knihkupectvích nebo na internetu, například zde. A pokud máte zájem o její podpis či setkání se samotným autorem, přijďte na křest ve čtvrtek 1. června od 17 hodin do Paláce knih Neoluxor na Václavském náměstí. Celou akci bude moderovat Pavel Novotný a knihu slavnostně pokřtí zpěvačka Eva Pilarová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také