Jak na to

22. listopadu 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si neobvyklou ozdobu na vánoční stromeček

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Nastal čas pomalu ale jistě začít s přípravami na Vánoce, neboť první advent stojí doslova za dveřmi. A protože ke svátkům patří krásně prostřený stůl, načerpáme inspiraci na slavnostní servírování a ozdobné kroužky na ubrousky. Ke sváteční předvánoční atmosféře patří samozřejmě také náležitá výzdoba, a tak se nechme vtáhnout do Láďovy dílny a společně si vyrobíme zajímavou přírodní minizahrádku na stůl, dekorativní vánoční dárek z kusu prkýnka a šiškožalud jako ozdobičku na stromeček. Než se domem rozvoní vánoční cukroví, můžeme vyzkoušet recept na výtečný dýňový perník.

Pan Smotlacha neměl nikdy příležitost zavítat do Paříže, a tak se rozhodl, že si její dominantu – Eiffelovu věž – postaví přímo doma v obýváku. Je totiž slepená ze špejlí. Poslední listopadový díl zakončíme nápadem na rychlé pohoštění, neodolatelný tatarák ze šprotů, kterým dostanete na kolena každou návštěvu.

Více inspirace najdete také na webu www.primadoma.cz.

Sledujte 24. listopadu ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také