Jak na to

12. dubna 2019 13:00

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky popcornovou ovečku

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

Ani jsme se nenadáli a je zde Květná neděle, tedy šestá a poslední postní před Velikonocemi. Provoňte proto sváteční atmosféru svého domova ručně vyrobenými dekorativními vonnými svíčkami anebo vůní čerstvě, avšak superrychle upečené moravské hrkfrk buchty. Pokud dáváte přednost spíše slaným pochutinám, připravte si spolu s Láďou chutnou, a přitom dietní svačinku – zapečenou tuňákovou tortillu. Své děti můžete překvapit roztomilými popcornovými ovečkami.

Jestliže se chystáte provést jarní očistu těla, přijde vám vhod naučit se sbírat životadárnou březovou mízu. V zahradě si vytvoříme vychytanou variabilní zahrádku díky hliněnému květináči zapuštěnému v zemi. A než začneme barvit a zdobit vajíčka pro koledníky, vyrobíme si na ně betonová platíčka. Na závěr pak přijde doslova kočičí tanec – nejoblíbenější pokrm dobrého vojáka Švejka!

Sledujte 14. dubna ve 12.50 na Primě

Více nápadů a vychytávek najdete ZDE


Přečtěte si také