Jak na to

18. září 2020 08:10

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si z odřezků designový květináč podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Tuto neděli si Láďa Hruška připravil bramborový speciál! Prozradí třeba, na co všechno se dá využít bramborová voda. S kutilem Vaškem se podívá na celou řadu retro vychytávek. Pustí se i do pečení domácího chleba a prozradí, jaké triky používaly naše babičky, aby jim chléb vydržel čerstvý co nejdéle, i co dělat se zbytkem už ztvrdlého chleba. Originální pítko pro ptáčky na zahradu vyrobíte snadno z betonu a listu rebarbory.

Také se vám stalo, že jste nechali děti chvíli bez dozoru, a než jste se nadáli, zeď jste měli pěkně vyzdobenou dětskými malůvkami? Ukážeme, jak je snadno zakrýt vychytaným samolepicím kamenným obkladem. A z odřezků vyrobí Láďa ještě designový květináč. Na závěr pak přijde jako vždy recept, tentokrát na bramborové jednohubky alias pečínky.

Sledujte 20. září ve 13.10 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také