Jak na to

2. června 2017 13:20

Vyzkoušejte starý rodinný recept na makové buchty! Láďa Hruška vám ho prozradí

Paní Vlasta vám nezištně poradí, jak si vyrobit domácí pleťový krém, který bude za pár kaček a navíc v kvalitě bio. Nezapomeňte se dívat na oblíbený pořad Vychytávky Ládi Hrušky.

Jako hnojivo i prostředek proti mšicím vám poslouží obyčejná slupka od banánu. Paní Vlasta poradí, jak si vyrobit domácí pleťový krém, který bude za pár kaček a navíc bio! Makové buchty jsou českou specialitou a my na ně máme starý a poctivý rodinný recept. Vítací cedulku, která návštěvu naladí do příjemné atmosféry, si nyní můžete vyrobit všichni snadno a rychle podle Láďova vychytaného návodu.

Jak vypěstovat domácí kvalitní zeleninu, aby vám ji nezbaštili slimáci? Řešením je hydroponické pěstování! Jednoduchým, ale účinným odpuzovačem komárů je obyčejné kafe na turka! Pan Honza si postavil saunu na kolečkách, aby ji mohl vozit za všemi svými kamarády. Malou oděrku na prstu, přes niž nalepíme velkou náplast, která nám pak překáží, známe všichni. Láďa má jednoduchou vychytávku, jak se tomu vyhnout. A na samý závěr ještě přidá recept na domácí rolls čili sucharová kolečka.

Sledujte 4. června ve 12.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také