reklama

Super rychlé a levné návody na adventní svícny

zidkovm
18. listopadu 2015
Nechce se vám utrácet až několik stovek za adventní svícen? Nebo patříte k těm, kteří před honosnými a přezdobenými věnci dávají přednost spíše jednodušší dekoraci? V tom případě jste tady správně.
reklama

Už v neděli 30. listopadu začíná letošní advent. Je to čas vhodný pro pečení perníčků, zahájení předvánočního úklidu a nákupu prvních dárků. Pokuste se udělat si chvilku a zamyslete se, jakým způsobem letos doma vykouzlíte tu správnou sváteční atmosféru. Přinášíme tipy na dvě velice jednoduché dekorace. Na rozdíl od výroby klasického adventního věnce ušetříte spoustu času a výsledný efekt je přesto zaručen.

Svíčky v krabici

Základem tohoto svícínku je krabička od kosmetiky. Porozhlédněte se doma, určitě najdete něco podobného, třeba menší bedýnku od ovoce nebo zásuvku ze starého šlapacího stroje. Další potřebný materiál nasbíráte například na procházce se psem. Postup najdete v galerii fotek:

V hlavní roli zavařovačky

I na tuto dekoraci najdete určitě všechno doma. Jednoduchý svícínek se bude pěkně vyjímat na okenním parapetu nebo na terase.

text a foto (bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: dekoraceadventsvícen
reklama