Bydlení

18. listopadu 2015 06:20

Markéta Zídková

Super rychlé a levné návody na adventní svícny

Nechce se vám utrácet až několik stovek za adventní svícen? Nebo patříte k těm, kteří před honosnými a přezdobenými věnci dávají přednost spíše jednodušší dekoraci? V tom případě jste tady správně.

Už v neděli 30. listopadu začíná letošní advent. Je to čas vhodný pro pečení perníčků, zahájení předvánočního úklidu a nákupu prvních dárků. Pokuste se udělat si chvilku a zamyslete se, jakým způsobem letos doma vykouzlíte tu správnou sváteční atmosféru. Přinášíme tipy na dvě velice jednoduché dekorace. Na rozdíl od výroby klasického adventního věnce ušetříte spoustu času a výsledný efekt je přesto zaručen.

Svíčky v krabici

Základem tohoto svícínku je krabička od kosmetiky. Porozhlédněte se doma, určitě najdete něco podobného, třeba menší bedýnku od ovoce nebo zásuvku ze starého šlapacího stroje. Další potřebný materiál nasbíráte například na procházce se psem. Postup najdete v galerii fotek:

V hlavní roli zavařovačky

I na tuto dekoraci najdete určitě všechno doma. Jednoduchý svícínek se bude pěkně vyjímat na okenním parapetu nebo na terase.

text a foto (bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také