Jak na to

7. října 2022 11:55

Gabriela Svoboda

Chov pštrosů už dávno není ničím výjimečným, pusťte se do něj i vy

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.

Také okrasné keře dostaly v letošním suchém létě zabrat. Poradíme, jak je podpořit a regenerovat, aby vám dělaly příští rok opět radost. Na Míru vyrobíme elegantní designovou stěnu s vyměnitelnými policemi ze spárovky a střešních latí. Vypravíme se za neuvěřitelně rychlým zvířetem, které je větší než člověk, a ukážeme chov pštrosů i využití jejich vajec. Na návštěvu se vypravíme i k rukavičkářce, která představí nejen správnou péči o rukavice kožené, ale i zvyky a komunikační prvky, ke kterým se tyto doplňky dříve používaly.

Zaměříme se na zpracování organického odpadu a správné kompostování. Pepa s Evou se v rámci Minutového manžela – lekce pro ženy pustí do natírání silnovrstvou lazurou a jejího správného nanášení. Letos v zimě bude mnoho z nás spoléhat na dřevní paliva. Představíme jejich druhy i správné skladování. Vysvětlíme techniku macramé neboli drhání a ukážeme, jak si s jeho pomocí vytvořit originální rám zrcadla.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 9. října 2022 v 11.55 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky macrame

Přečtěte si také