Jak na to

31. srpna 2018 11:45

Jak aranžovat květiny s ovocem? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se po prázdninách opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, kterým provází moderátor Václav Postránecký.

Premiérové díly magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se nově zaměří na zahradní architekturu a rostlinolékařství. Se specialistkou na zahrady Markétou Zajíčkovou se podíváte do nejrůznějších realizací zahrad a dozvíte se o jejich zajímavých úpravách. V rubrice Rostlinolékařství se budou odborníci věnovat chorobám a škůdcům rostlin – podrobně s ukázkou škod i s návrhem řešení na nápravu, což jistě ocení nejen zahradníci. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci oblíbené Listárny, ve které bude pravidelně odpovídat na zvídavé dotazy diváků botanik Václav Větvička, nebo rubriky Prima NÁPADY s kutilem Pavlem Zemanem. Zde se můžete podívat na upoutávku:

Jaká témata nás čekají v nedělním premiérovém díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ? Můžete se těšit například na úvod do rostlinolékařství a originální aranžování květin a drobného ovoce do věnce. Dozvíte se, jak se pěstují lilie či perská akácie nebo jak naučit mluvit papoušky žako.

V rubrice Prima NÁPADY si potom s kutilem Pavlem Zemanem můžete vyrobit betonové stínítko na lampu a s Markétou Zajíčkovou navštívit realizaci malé zahrady u řadového domu.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 2. září 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také