Jak na to

13. října 2017 21:50

Jak na obvyklé problémy v domácnosti? Dozvíte se v pořadu PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Ježek je užitečným a přátelským sousedem – poradíme, jak ho pozvat k vám na zahradu. Královnami krásy mezi rostlinami jsou begónie královské, ukážeme, jakou speciální péči vyžadují.

Vysloužilé elektrospotřebiče jsou speciálním druhem odpadu – kam je odvézt, poradí Vilém. I naše zahradypodléhají trendům. Jak se v posledních letech proměnily? Muďoul je ozdobný stromek, který vás svou krásou bude těšit celý rok a na podzim vám dá i chutné plody. Na nakládané syrečky od Daniely Turecké se vám budou sbíhat sliny. Že salámový strom bohužel není k jídlu, prozradí v listárně Václav Větvička. V rubrice Prima NÁPADY poradíme, jak na obvyklé problémy v domácnosti. Ukážeme například, jak podříznout dveře, správně utáhnout panty na dvířkách u skříněk, jak si případně poradit s vylomeným pantem nebo jak spravit nábytkovou hranu.

PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 15. října 2017 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také