Jak na to

7. dubna 2019 11:50

Pavlína Wagnerová

Jak pečovat o orchideje se dozvíte v dalším dílu RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V rubrice Prima NÁPADY budeme trochu fušovat do uhlířiny a ukážeme si, jak si připravit pro nadcházející grilovací sezonu dřevěné uhlí. Pustíme se do domácího pěstování špenátu a poradíme také s výsevem semen. Pokud jsou po zimě vaše orchideje v horší kondici, ukážeme si, jak je přesadit. Jakmile budeme mít uklizené květináče, můžeme se pustit také do jarního úklidu domu i zahrady, přičemž vybereme správný kontejner pro odvoz odpadu.

Jaro je časem rození mláďátek, a tak v rubrice Naše zvířata probereme vše o registraci a označení jehňat, kůzlat a selat. U příležitosti blížících se velikonočních svátků vyzdobíme etažér, nikoli však zákusky, ale květinovou dekorací v pastelových barvách. V oblíbené Listárně se na vaše dotazy samozřejmě těší Václav Větvička.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty


Přečtěte si také