Jak na to

9. března 2018 11:55

Jak rozzářit jarní zahradu? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

Předjarní květy na zahradě mají sílu prodrat se ven ještě zmrzlou zemí a kvetou i uprostřed sněhu. Představíme výtvarnou techniku enkaustiky – malování horkým voskem. Vistárie je krásně kvetoucí rostlina vyžadující hodně trpělivosti – prvních květů se můžete dočkat i až po pěti letech. Poradíme,jak vybrat dobré víno v lahvi podle etikety.

Jana Poncarová poradí, bez kterých bylinek se doma neobejdete a jak je šikovně pěstovat. Osvětlíme, co přesně znamená a jak funguje včelařský rok. Opět se dočkáte oblíbené listárny s Václavem Větvičkou, který zodpoví všechny divácké dotazy. V rubrice Prima NÁPADY se po zimě podíváme na provzdušnění trávníku.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 11. března 2018 v 11.45 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také