Jak na to

27. dubna 2018 11:50

Jak sázet muškáty? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ začneme vysazováním muškátů, ale podíváme se také na to, na jaké houby můžeme vyrazit na jaře do lesa. Dozvíme se, jak bojovat v domácnosti s pyly a dalšími alergeny. V rubrice Prima NÁPADY nám Pavel Zeman poradí, jak provést hydroizolaci koupelny. Už od 16. století se na našem území těší velké oblibě chutná zelenina, která neodmyslitelně patří k létu – naučme se i my pěstovat melouny.

Přineste si domů kousek mořské atmosféry a začněte třeba s velmi netradičním chovem mořských medúz doma v akváriu. Všechno, na co jste se kdy chtěli znát odpověď, se dozvíte v oblíbené listárně s Václavem Větvičkou. Na závěr si představíme sloupovité ovocné stromy.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 29. dubna 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také