Jak na to

22. června 2018 11:45

Jak se dělá levandulový sirup? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.

V posledním červnovém dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vybereme vhodné trvalky pro slunná a suchá stanoviště. Levandule nejenže kraluje leckteré zahradě, ale z jejích čerstvých i sušených květů lze vyrobit také lahodný levandulový sirup pro letní osvěžující nápoje. Dozvíme se zajímavosti o vášni jménem sokolnictví.

Představíme si zahradu uspořádanou podle čínského učení feng-šuej, díky němuž můžeme dosáhnout nejen krásné zahrady, ale i psychické pohody. Pustíme se do pěstování nádherného, stálezeleného keříku libory měňavé. V rubrice Prima NÁPADY si vyrobíme půvabnou venkovní lucernu. A ani tentokráte nebude chybět listárna s Václavem Větvičkou. Na závěr se zaměříme na magnólie kvetoucí v létě.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 24. června 2018 v 11.55 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také