Jak na to

2. listopadu 2018 11:45

Jak se vyrábí řezané svíčky? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ nejprve zacílíme na dřevokazné škůdce, kteří se k nám mohou dostat zásilkou ze zahraničí. Dále se můžeme těšit na výrobu svátečních řezaných svíček. Nejen lidi, ale i zvířata může přepadnout podzimní sklíčenost, a tak se od veterináře dozvíme, jak zbavit deprese naše domácí mazlíčky. Pořádný úklid před zimou bychom měli vzít pěkně od podlahy, proto dostaneme zajímavé tipy na šetrnou údržbu různých podlahových krytin.

Představíme si dravé akvarijní ryby, které překvapí svým vzhledem i velikostí. Abychom přes zimu udržovali teplo rodinného krbu, v rubrice prima NÁPADY nám Pavel Zeman ukáže, jak si vyrobit praktický nosič polen do krbu. V pravidelné Listárně s Václavem Větvičkou dostaneme odpovědi i na ty nejzapeklitější divácké dotazy. Na závěr nám zahradní architektka poradí, čím nahradit poničené výsadby buxusu a tújí.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 4. listopadu 2018 v 11.55 na Primě


Přečtěte si také